Facebook Od 1. 11. 2013 nás najdete také na Facebooku. Budeme Vás zde informovat nejen o novinkách a slevových akcích, ale také o zboží, které se chystáme umístit na stránky a bude možné jej v nejbližší době objednávat.

Proč nakupovat u nás?

Každá dekorace je originál.

U všech objednávek balné zdarma.

Veškeré zboží za skvělé ceny.

Odeslání zboží do
24  hodin 
od obdržení objednávky.

Co možná o levanduli nevíte:

Levandule
(Lavandula angustifolia)

Levanduli dalo jméno pravděpodobně latinské slovo lavare, což je výraz pro mytí nebo praní. V období antiky se totiž levandule pro nezaměnitelnou vůni přidávala do regeneračních i léčivých koupelí. Středověk pak v levanduli objevil další zázraky. Začala se pěstovat ve velkém nejprve v klášterních zahradách, zejména kvůli kvalitnímu oleji, který se z rostlin vyráběl. Tento olej se mimo jiné využíval pro provonění kůže rukavic a říkalo se, že kdo často pracoval s levandulovým olejem, byl více imunní proti morovým epidemiím. Hedvábná vůně levandule působní proti hysterii, nespavosti i jiným příznakům nervového původu. Voňavkářský i kosmetický průmysl by se bez levandule obešel jenom stěží. Můžeme ji pěstovat i v našich zahradách, ale musíme jí vybrat slunné místo a lehkou, dobře propustnou půdu. S mrazy si obvykle poradí, ale může ji výrazně poškodit sníh, který ji trvale zdeformuje a znehodnotí. Aby k tomu docházelo co nejméně, levanduli pravidelně stříháme a udržujeme ve fomrě nízkého, kompaktního keříku.

Úvod » DEKORACE

DEKORACE

V této kateagorii najdete zdobené koše z bílého, hnědého, přírodního i šedého proutí a květináče z plechu se šedou patinou. Dekorace jsou tvořeny z umělých květin. Takovými doplňky můžete ozdobit stůl, komodu, polici, schodiště, kancelář, slavnostní tabule, terasy a použít je rovněž jako milý dárek pro své blízké a nejmilejší. Chraňte před sluncem a deštěm.

TOTO ZBOŽÍ NELZE KOUPIT ZA VELKOOBCHODNÍ CENY!

Řadit podle 
Výrobce 

Věnec celoroční, zelený - srdíčko

naše cena 392,00 Kč (14,67 Eur)

img
Věnec celoroční - oplétaný - růžový, kočky

naše cena 358,00 Kč (13,40 Eur)

img
Věnec celoroční - oplétaný - bílý, ovečky

naše cena 363,00 Kč (13,58 Eur)

img
Věnec jarní, velikonoční - růžovozelený

naše cena 388,00 Kč (14,52 Eur)

img


Věnec stříhaná sláma - růžovozelené růže

naše cena 312,00 Kč (11,68 Eur)

img


Růže růžovozelené v plechovém obalu s listy

naše cena 267,00 Kč (9,99 Eur)

img


Věnec révový - starorůžové květy

naše cena 416,00 Kč (15,57 Eur)

img