Facebook Od 1. 11. 2013 nás najdete také na Facebooku. Budeme Vás zde informovat nejen o novinkách a slevových akcích, ale také o zboží, které se chystáme umístit na stránky a bude možné jej v nejbližší době objednávat.

Proč nakupovat u nás?

Každá dekorace je originál.

U všech objednávek balné zdarma.

Veškeré zboží za skvělé ceny.

Odeslání zboží do
24  hodin 
od obdržení objednávky.

Co možná o levanduli nevíte:

Levandule
(Lavandula angustifolia)

Levanduli dalo jméno pravděpodobně latinské slovo lavare, což je výraz pro mytí nebo praní. V období antiky se totiž levandule pro nezaměnitelnou vůni přidávala do regeneračních i léčivých koupelí. Středověk pak v levanduli objevil další zázraky. Začala se pěstovat ve velkém nejprve v klášterních zahradách, zejména kvůli kvalitnímu oleji, který se z rostlin vyráběl. Tento olej se mimo jiné využíval pro provonění kůže rukavic a říkalo se, že kdo často pracoval s levandulovým olejem, byl více imunní proti morovým epidemiím. Hedvábná vůně levandule působní proti hysterii, nespavosti i jiným příznakům nervového původu. Voňavkářský i kosmetický průmysl by se bez levandule obešel jenom stěží. Můžeme ji pěstovat i v našich zahradách, ale musíme jí vybrat slunné místo a lehkou, dobře propustnou půdu. S mrazy si obvykle poradí, ale může ji výrazně poškodit sníh, který ji trvale zdeformuje a znehodnotí. Aby k tomu docházelo co nejméně, levanduli pravidelně stříháme a udržujeme ve fomrě nízkého, kompaktního keříku.

Úvod » LEVANDULOVÉ ZBOŽÍ

LEVANDULOVÉ ZBOŽÍ

V této kategorii najdete levandlové doplňky ze dřeva, keramiky, hlíny, porcelánu apod. Lze je použít k dozdobení bytu, chalupy a jiných prostor. Nachází se zde také doplňky s levandulí do kuchyně. Vše můžete využít rovněž jako dárky a udělat jimi radost svým přátelům.

Řadit podle 
Výrobce Hrneček s levandulí v dárkové krabičce - III.

naše cena 129,00 Kč (4,83 Eur)

img


Hrneček s levandulí v dárkové krabičce - II.

naše cena 129,00 Kč (4,83 Eur)

img


Hrneček s levandulí v dárkové krabičce - I.

naše cena 129,00 Kč (4,83 Eur)

img
Keramická podložka s levandulí - pod hrnec - IV.

naše cena 134,00 Kč (5,01 Eur)

img


Keramická podložka s levandulí - pod hrnec - IV.

naše cena 134,00 Kč (5,01 Eur)

img


Podložka pod hrnec s levandulí - kulatá VI

naše cena 134,00 Kč (5,01 Eur)

img


Budík kovový s levandulí - bílý

naše cena 375,00 Kč (14,03 Eur)

img