Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Facebook Od 1. 11. 2013 nás najdete také na Facebooku. Budeme Vás zde informovat nejen o novinkách a slevových akcích, ale také o zboží, které se chystáme umístit na stránky a bude možné jej v nejbližší době objednávat.

Proč nakupovat u nás?

Každá dekorace je originál.

U všech objednávek balné zdarma.

Veškeré zboží za skvělé ceny.

Odeslání zboží do
24  hodin 
od obdržení objednávky.

Co možná o levanduli nevíte:

Levandule
(Lavandula angustifolia)

Levanduli dalo jméno pravděpodobně latinské slovo lavare, což je výraz pro mytí nebo praní. V období antiky se totiž levandule pro nezaměnitelnou vůni přidávala do regeneračních i léčivých koupelí. Středověk pak v levanduli objevil další zázraky. Začala se pěstovat ve velkém nejprve v klášterních zahradách, zejména kvůli kvalitnímu oleji, který se z rostlin vyráběl. Tento olej se mimo jiné využíval pro provonění kůže rukavic a říkalo se, že kdo často pracoval s levandulovým olejem, byl více imunní proti morovým epidemiím. Hedvábná vůně levandule působní proti hysterii, nespavosti i jiným příznakům nervového původu. Voňavkářský i kosmetický průmysl by se bez levandule obešel jenom stěží. Můžeme ji pěstovat i v našich zahradách, ale musíme jí vybrat slunné místo a lehkou, dobře propustnou půdu. S mrazy si obvykle poradí, ale může ji výrazně poškodit sníh, který ji trvale zdeformuje a znehodnotí. Aby k tomu docházelo co nejméně, levanduli pravidelně stříháme a udržujeme ve fomrě nízkého, kompaktního keříku.

VELKOOBCHOD » Podmínky prodeje pro CZE

Velkoobchodní prodej

 

Od 26. června 2014 nabízíme obchodníkům zabývajícím se prodejem bytových doplňků a dekorací, dárkového zboží, květin dále pak hotelům, restauracím, penzionům a všem ostatním, kteří vlastní ŽL pro „nákup a prodej zboží“ možnost nákupu za VOC.

 

Podmínky velkoobchodního prodeje pro české zákazníky:

 1. Proveďte registrace na našem e-shopu www.original-dekorace.cz
 2. Při registraci je nutné uvést IČO, popř. DIČ.
 3. E-mailem na naši adresu info@original-dekorace.cz nebo pomocí kontaktního formuláře na stránkách pošlete žádost o velkoobchodní spolupráci a přiložte kopii ŽL.
 4. Následně Vám bude zaslán e-mail s informací o přístupu k velkoobchodním cenám.
 5. Velkoobchodní ceny se zobrazí po přihlášení do e-shopu.
 6. Minimální výše nákupu je 2.000,- Kč za zboží
 7. Za VOC nelze koupit zdobené dekorace, věnce, srdce a vánoční dekorace, polštářky k povlečení, povlečení na peřiny a polštáře přesto, že se u nich po přihlášení zobrazují VOC. Takové položky budou z objednávky vyřazeny!!!
 8. Velkoobchodní prodej se nevztahuje ani na „Dárkové poukazy“.
 9. K celkové částce objednávky bude připočteno poštovné podle zvoleného způsobu dopravy.
 10. Balné neúčtujeme.
 11. Zboží odesíláme zpravidla do 5 dní. V předvánočním období je možné prodloužení dodací lhůty.
 12. Nákup zboží je možný na dobírku, platbou u dopravce nebo předem převodem na účet.

 

----------------------------------------

 

Na velkoobchodní prodej se nevztahují měsíční akce pro maloobchodní zákazníky, slevy na poštovném, slevy za roční nákup a dodání zboží do 24 hodin od odeslání objednávky.