Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Proč nakupovat u nás?

Každá dekorace je originál.

U všech objednávek balné zdarma.

Veškeré zboží za skvělé ceny.

Co možná o levanduli nevíte:

Levandule
(Lavandula angustifolia)

Levanduli dalo jméno pravděpodobně latinské slovo lavare, což je výraz pro mytí nebo praní. V období antiky se totiž levandule pro nezaměnitelnou vůni přidávala do regeneračních i léčivých koupelí. Středověk pak v levanduli objevil další zázraky. Začala se pěstovat ve velkém nejprve v klášterních zahradách, zejména kvůli kvalitnímu oleji, který se z rostlin vyráběl. Tento olej se mimo jiné využíval pro provonění kůže rukavic a říkalo se, že kdo často pracoval s levandulovým olejem, byl více imunní proti morovým epidemiím. Hedvábná vůně levandule působní proti hysterii, nespavosti i jiným příznakům nervového původu. Voňavkářský i kosmetický průmysl by se bez levandule obešel jenom stěží. Můžeme ji pěstovat i v našich zahradách, ale musíme jí vybrat slunné místo a lehkou, dobře propustnou půdu. S mrazy si obvykle poradí, ale může ji výrazně poškodit sníh, který ji trvale zdeformuje a znehodnotí. Aby k tomu docházelo co nejméně, levanduli pravidelně stříháme a udržujeme ve fomrě nízkého, kompaktního keříku.

VELKOOBCHOD » Podmínky prodeje pro SVK

Velkoobchodní prodej

 

!!! PRODEJ NA SLOVENSKO DOČASNĚ POZASTAVEN !!!

 

Od 11. července 2015 nabízíme slovenským obchodníkům zabývajícím se prodejem bytových doplňků a dekorací, dárkového zboží, květin dále pak hotelům, restauracím, penzionům a všem ostatním, kteří vlastní ŽL pro „nákup a prodej zboží“ možnost nákupu za VOC.

 

Podmínky velkoobchodního prodeje pro slovenské zákazníky:

 1. Proveďte registrace na našem e-shopu www.original-dekorace.cz
 2. Při registraci je nutné uvést IČO, popř. DIČ.
 3. E-mailem na naši adresu info@original-dekorace.cz nebo pomocí kontaktního formuláře na stránkách pošlete žádost o velkoobchodní spolupráci a přiložte kopii ŽL.
 4. Následně Vám bude zaslán e-mail s informací o přístupu k velkoobchodním cenám.
 5. Velkoobchodní ceny se zobrazí po přihlášení do e-shopu.
 6. Minimální výše nákupu je 2500,- Kč za zboží
 7. Při nákupu nad 5000,- Kč hradí poštové dodavatel.
 8. Požadujeme platbu dobírkou.
 9. Za VOC nelze koupit zdobené dekorace, věnce, srdce a vánoční dekorace, polštářky k povlečení, povlečení na peřiny a polštáře, ručně vyráběné výrobky, přesto že se u nich po přihlášení zobrazují VOC. U takových položek bude při fakturaci nastavena zpět cena maloobchodní, i když se po přihlášení do velkoobchodu zobrazují VOC!!!
 10. Velkoobchodní prodej se nevztahuje ani na „Dárkové poukazy“.
 11. K celkové částce objednávky bude připočteno poštovné podle zvoleného způsobu dopravy.
 12. Balné neúčtujeme.
 13. Zboží odesíláme zpravidla do 5 dní. V předvánočním období je možné prodloužení dodací lhůty.

 

--------------------------

 

Na velkoobchodní prodej se nevztahují měsíční akce pro maloobchodní zákazníky, slevy na poštovném a dodání zboží do 24 hodin od odeslání objednávky.