Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Facebook Od 1. 11. 2013 nás najdete také na Facebooku. Budeme Vás zde informovat nejen o novinkách a slevových akcích, ale také o zboží, které se chystáme umístit na stránky a bude možné jej v nejbližší době objednávat.

Proč nakupovat u nás?

Každá dekorace je originál.

U všech objednávek balné zdarma.

Veškeré zboží za skvělé ceny.

Odeslání zboží do
24  hodin 
od obdržení objednávky.

Co možná o levanduli nevíte:

Levandule
(Lavandula angustifolia)

Levanduli dalo jméno pravděpodobně latinské slovo lavare, což je výraz pro mytí nebo praní. V období antiky se totiž levandule pro nezaměnitelnou vůni přidávala do regeneračních i léčivých koupelí. Středověk pak v levanduli objevil další zázraky. Začala se pěstovat ve velkém nejprve v klášterních zahradách, zejména kvůli kvalitnímu oleji, který se z rostlin vyráběl. Tento olej se mimo jiné využíval pro provonění kůže rukavic a říkalo se, že kdo často pracoval s levandulovým olejem, byl více imunní proti morovým epidemiím. Hedvábná vůně levandule působní proti hysterii, nespavosti i jiným příznakům nervového původu. Voňavkářský i kosmetický průmysl by se bez levandule obešel jenom stěží. Můžeme ji pěstovat i v našich zahradách, ale musíme jí vybrat slunné místo a lehkou, dobře propustnou půdu. S mrazy si obvykle poradí, ale může ji výrazně poškodit sníh, který ji trvale zdeformuje a znehodnotí. Aby k tomu docházelo co nejméně, levanduli pravidelně stříháme a udržujeme ve fomrě nízkého, kompaktního keříku.

Úvod » Povlaky na polštáře

Povlaky na polštáře

Řadit podle 
Výrobce Povlak na polštář s Eiffelovkou - Eiffelovka, auto

naše cena 185,00 Kč (6,92 Eur)

img


Povlak na polštář - Paris 1932

naše cena 175,00 Kč (6,55 Eur)

img


Povlak na polštář s Eiffelovkou - Paris 1889

naše cena 139,00 Kč (5,20 Eur)

img
Povlak na polštář - Eiffelovka, Paris

naše cena 152,00 Kč (5,69 Eur)

img


Povlak na polštář - silnice a domy

naše cena 178,00 Kč (6,66 Eur)

img


Povlak na polštář - pergola

naše cena 178,00 Kč (6,66 Eur)

img


Povlak na polštář - slunečníky

naše cena 178,00 Kč (6,66 Eur)

img


Povlak na polštář - 1872

naše cena 130,00 Kč (4,86 Eur)

img